ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Виж тук!

Go down 
АвторСъобщение
diego
Създател на форума
Създател на форума

Male
Брой мнения : 99
Местожителство : MaiNa TowN
Registration date : 21.11.2008

ПисанеЗаглавие: Виж тук!   Пет Дек 12, 2008 12:03 pm

Значи да Ви напиша накратко с две думи!
ВАЖНО Е И ЗАТОВА ГО ПРОЧЕТЕТЕ ЦЯЛОТО! И ако имате въпроси ТОРМОЗЕТЕ alejandro(sexwell_plovdiv) или XazartA - и той е запознат! А НЕ МЕН! laugh АЗ Съм написъл тук всичко и се надявам да сте хванала идеята като го прочетете! read Това ще е основата на ПЪРВЕНСТВАТА И ТУРНИРИТЕ НА ФОРУМА! ЗАТОВА ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!

Така значиии... Тук ще сложа картите на всички участници в лигата!
Всеки ще има 1 картa, която ще е различна от картите на останалите! Или по друг начин казано - САМО НЕГОВА! Само той ще я има в тестето си! Накрая на всеки месец победителя ще може да си задържи още 3 карти от тестето си и да си ги запази САМО ЗА НЕГО! Това е наградата на победителя и мисля, че си заслужава! Завършилият на второ място ще може да задържи 2 карти, а третия - 1! Сега сигурно се чудите как ще се определи кой кои карти да си избере или аз ще му ги сложа.. НЕ няма аз да ги избирам и няма да кажа аз си избирам тая Вие се оправяйте Very Happy ! Начинът, по който ще се определи кой ще избира първи, кой втори, трети и т.н. ще е под формата на бърз турнир, който ще изиграем утре и др ден(събота и неделя)! Който го няма му се пишат служебните и ще избира накрая! А ДРУГО ВАЖНО - ЗА ИЗБИРАНЕТО ЩЕ НИ ВКАРАМ ВСИЧКИ ОТ ПЪРВА ЛИГА В ОБЩ ЧАТ и там всеки ще може да гледа, кой какви карти избира! Останалите карти в тестето са неопределени и всеки може да си ги сменя! В тази категория ще има за всеки учстник от Първа лига една под категория с името му и вътре ще ги пише САМО НЕГОВИТЕ карти и всеки ще може да си ги запише! Аз Ви съветвам всички учасници да си запишете картата на всеки, която е избрал на по 1 листче и като играете с някой да следите дали използва карта, която я ИМА В ТЕСТЕТО НА НЯКОЙ ДРУГ КАТО САМО НЕГОВА! Това със записването Ви го казвам, защото САНКЦИЙТЕ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИ КАРТИ ТОЗИ ПЪТ ЩЕ СА ДОСТА ПО СЕРИОЗНИ! Ако някой използва карта, която я няма в неговите е аут от първенството и от следващия месец ЩЕ ИГРАЕ В ПО-ДОЛНАТА ЛИГА, ако няма по-долна смисъл си е играл във Втора, значи пак си остава във Втора, но започва от следващия месец! ЗАТОВА ПОДЧЕРТАВАМ - СЛЕДЕТЕ СИ КАРТИТЕ И ТЕЗИ НА ПРОТИВНИКА! Сигурно сега ще кажете, че няма как да ми докажете, че някой е използвал забранена за него карта?! Има! Ако видите, че изпозлва карта на друг участник му пишете по скайп и записвате дуела, след това ми пращата чата и дуела! Това е!
А ако излзе от дуела като гузен или да се измакне ми казвате и най-малкото, което ще направя е да му наложа точкова санкция в размер на 50т. (-50 от спечелените до момента!) ;]

Тази новост не знам дали ще се хареса на всички участници, но се въвежда за да има РАЗНООБРАЗИЕ, а не всички да имат ЕДНАКВИ КАРТИ и някой като види, че друг използва няква карта и веднага да си я вземе. НЕ! Вече има НОВИ ПРАВИЛА! Така ще е по-интересно и ще може да се видят истнските умения на участниците! wink whistle

Можете да видите жребият за този турнир, за който Ви говорих тук в съседната категория! Пак Ви казвам ТОВА Е НАЙ-ВАЖНИЯТ ТУРНИР и всеки да си прави сметка дали ще учства или не! Той е за да определим, кой ще избира първи, кой втори, трети и т.н. За поече инфо ако се чудите как ще стане това и кой ще е 7-ми, кой 14-ти и как вижте в самия турнир!

И да кажа още,... това всичко ВАЖИ И ЗА ВСИЧКИ ТУРНИРИ НА ФОРУМА! И там всеки си играе с неговите карти! ЗАТОВА ПАК ВИ КАЗВАМ: ВНИМАТЕЛНО СИ ИЗБЕРЕТЕ ОСТАНАЛИТЕ КАРТИ ОТ ТЕСТЕТО! В момента в лигата мисля, че сме към 15 максимум активните играчи и като сметнем 15х1=15 следователно 15 от картите(може би най-хубавите) ще са заети, в смисъл на всеки по една! Smile И от остналите всеки ще си допълва картите в тестето!

Тази идея ще се доосъвършенства с времето и ще стане РЕКЛАМНА МАРКА НА НАШИЯ ФОРУМ!
Защото гаранция Ви давам! Другаде я НЯМА wink naughty !! И така всеки ще е известен с картата си!
Ше е както в филмчето! Тоя държи синеоки, ония с тъмния магьосник, другия с екзодия, третия с бърсалката или черна дупка и т.н. Така ще е по-интересно!

Виж тук!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1